Wyjątkowe chwile by Inky Cosmetics

inky_aktuwp

Kosmetyki do opalania są nieodłączną częścią profesjonalnej usługi oferowanej przez salony solaryjne. Wiemy, że czasem trudno przekonać klientów, że kosmetyk jest niezbędny, bo nie tylko przyspiesza opalanie, ale także chroni i regeneruje skórę oraz przygotowuje ją do kolejnej sesji.

Znaleźliśmy dla Was idealne rozwiązanie! Nasza oferta kosmetyków powiększyła się ostatnio o nową markę – Inky Cosmetics. Są to produkty oparte na dobrze znanych, naturalnych składnikach, jak aloes, masło Shea czy wyciągi z cytrusów, które świetnie odżywią, nawilżą i poprawią wygląd opalonej skóry. To idealny balans pomiędzy wysoką jakością, a naprawdę przystępną ceną.

Słodka Cutie o urzekającym zapachu brzoskwiń, romantycznie słodkie First Impression, zmysłowo owocowe 6th Sense czy pachnące orientem Summer Time i Tango – wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie.

Inky Cosmetics zachęca do celebrowania wyjątkowości chwil, które tworzą nasze życie. Poddajcie się ich urokowi, który sprawi, że chwile poświęcone na opalanie staną się równie magiczne.

Pełną gamę produktów Inky znajdziecie w naszym sklepie internetowym.