MAXIMUS SOLARIA

Kwiatowa 3
84-207 Bojano
tel.: +48 58 624 90 50,
biuro@maximus-solaria.pl
.

Biuro Handlowe i Magazyn

Kwiatowa 3, 84-207 Bojano
tel.: +48 58 624 90 50,
biuro@maximus-solaria.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek:
od 9.00 do 16.00

Zapraszamy do skorzystania z naszego Formularza Kontaktowego »

Nasz Zespół

andrzej

Andrzej Domalik

Prezes/Właściciel

tel. +48 58 624 90 50
andrzej@maximus-solaria.pl

zbyszek

Zbyszek Tomczyk

Dyrektor handlowy i operacyjny

tel. +48 606 294 687
zbyszek@maximus-solaria.pl

Dział handlowy – Rynek Polski

jacek

Jacek Tomczyk

Kierownik zespołu handlowego ds. rynku polskiego, przedstawiciel handlowy

tel. +48 606 729 325
jacek@maximus-solaria.pl

region:
województwa: zachodniopomorskie, małopolskie, świętokrzyskie, pomorskie z wyłączeniem Trójmiasta, wielkopolskie – północ, lubuskie – północ

michał

Michał Masiak

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 664 945 070
michal@maximus-solaria.pl

region:
województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, podkarpackie

dorota

Dorota Tomczyk

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 606 681 486
dorota@maximus-solaria.pl

region:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Malbork, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn

Dział handlowy – Rynki Międzynarodowe

tomek

Tomasz Kowalkowski

Senior International Sales Manager

tel. +48 664 942 870
tomasz@maximus-solaria.pl

Aleksandra Lis-Küçük

International Sales Manager

tel. +48 514 021 041
aleksandra.lis@maximus-solaria.pl

Dział Techniczny

lukasz

Łukasz Wiśniewski

Kierownik działu technicznego

tel. +48 606 729 302
lukasz@maximus-solaria.pl

Jarosław Krzak

Koordynator serwisu

tel. +48 514 021 411
serwis@maximus-solaria.pl

Dział Administracji

monika

Monika Tomaszunas-Fiuk

Kierownik biura

+48 664 943 381
monika.tomaszunas@maximus-solaria.pl

ewelina

Ewelina Borska

Specjalista do spraw transportu i logistyki

+48 664 944 399
ewelina.borska@maximus-solaria.pl

kasia

Magdalena Tom

Pracownik administracji biurowej

+48 508 755 298
magdalena.tom@maximus-solaria.pl

Dział Marketingu i Rozwoju Projektów

ania

Konrad Spuła

Kierownik ds. marketingu i komunikacji


konrad.spula@maximus-solaria.pl

Agnieszka

Agnieszka Majewska

Grafik


agnieszka@maximus-solaria.pl

Juliusz-grafik

Juliusz Posmyk

Grafik


juliusz.posmyk@maximus-sunbeds.com

Karolina

Karolina Kleisa

Mł. specjalista ds. administracji i marketingu


karolina.kleisa@maximus-solaria.pl