BROWN SUGAR – słodkie nowości naszej ofercie!

.

Brown Sugar to stworzona przez Tan Inc. siostrzana marka Tan Asz U, która na dobre zadomowiła się w naszej ofercie i salonach naszych klientów. Te amerykańskie balsamy zyskały już status kultowych i podbiły serca milionów miłośników opalania.

Dlaczego pokochali Brown Sugar? Bo to gwarancja prawdziwie wakacyjnego efektu, który uzyskasz dzięki ciężkiej pracy doświadczonego sztabu chemików i technologów, którzy stworzyli harmonijnie zbalansowane receptury pełne najlepszej jakości składników.

Każda butelka sygnowana nazwą Brown Sugar pełna jest najsłodszych łakoci: czekolady, kokosa, miodu czy karmelu. Obłędnie cytrusowe zapachy dodatkowo podkreślają tropikalny klimat całej linii.

A trzeba podkreślić, że Brown Sugar to seria kompletna. Wśród produktów znaleźć można nie tylko balsamy brązujące o różnej mocy, ale także przyspieszacze i bronzery z efektem tingle. Zróżnicowane pojemności, wakacyjna stylistyka i kuszące zapachy – to niezaprzeczalne atuty linii Brown Sugar, którym nie oprze się żaden klient.

Teraz możesz wypróbować nasze nowości na jeszcze korzystniejszych warunkach – skorzystaj z obowiązującej do końca sierpnia promocji i zakochaj się w Brown Sugar tak jak miliony miłośników opalania na całym świecie.

Więcej informacji o produktach znajdziecie również na naszym blogu.