TAN ASZ U – nowości w sezonie 2019

Tan Asz U to już dobrze znana marka z naszej oferty. Amerykańska jakość, niesamowite efekty, obłędne zapachy – to kwintesencja idealnych balsamów do opalania w solarium.

W sezonie 2019 pojawiły się 3 nowe bronzery na które z całą pewnością warto zwrócić uwagę.

Bikini Black to 200x bronzer z unikalnym kompleksem wygładzającym skórę. Urzekający zapach tropikalnych drinków i całkiem solidna porcja naturalnych tropikalnych ekstraktów to gwarancja nie tylko wyjątkowo przyjemnej sesji opalania, ale przede wszystkim odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Hula Hottie to kolejny, gorący jak wulkaniczny pył tingle bronzer. Potrójne rozgrzanie dzięki Benzyl Nicotinate, ekstraktowi z Fire Tulip i ostrym czerwonym papryczkom zrównoważone zostało dodatkiem ekstraktu z aloesu oraz kompozycją trzech odżywczych olejów. Dzięki silikonom skóra pozostaje nawilżona oraz gładka i miękka.

Intensywnie ciemna opalenizna i maksymalne rozświetlenie skóry – to domena Rebellious Black, trzeciej nowości TanAszU w sezonie 2019. Color Rehab Plateau Busting oraz No Angel Serum to piorunująca mieszanka, która nie tylko maksymalizuje efekt każdej sesji, ale przede wszystkim głęboko nawilża skórę i podkreśla złote tony opalenizny.

Warto podkreślić, że wszystkie opisane bronzery nie zawierają parabenów oraz glutenu. Dodatkowo Bikini Black i Hula Hottie nie posiadają w składzie DHA (dihydroxyacetone, czyli kosmetyczny bronzer, który zmienia kolor skóry w kilka godzin po zakończeniu sesji opalania).

I na koniec prawdziwa rewelacja w naszej ofercie – balsam do opalania stworzony według idei czystego piękna. Aloha Pink, bo o nim mowa, to wegański przyspieszacz opalania pełen naturalnych składników pielęgnujących skórę i dbających o jej kondycję. Ale ważniejsze jest to czego ten kosmetyk nie zawiera – a nie znajdziecie w nim parabenów, siarczanów, ftalanów, formaldehydu, barwników ani glutenu.

Balsamy TanAszU są dostępne w naszym sklepie internetowym. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o produktach znajdziecie również na naszym blogu.