VEGAZ – DLA ZWYCIĘZCÓW!

vegazpl_art

Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń Luxura mamy przyjemność przedstawić Państwu serię VEGAZ! Najbardziej zaawansowane technologicznie solaria dostępne na rynku!

Nowa seria Luxura VEGAZ to urządzenia doskonałe – zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Każdy, nawet najdrobniejszy detal został dokładnie zaprojektowany, idealnie wkomponowany, tak by jeszcze bardziej podkreślać wyjątkowy design urządzenia.

11

22

Nowe rozwiązania technologiczne (m.in. IP Control 2 czy LED Tanning Booster) pozwoliły zwiększyć wydajność energetyczną urządzenia, a także ulepszyć dobrze znane funkcje, jak Sound Around Plus z Bluetooth czy Climate Control. VEGAZ gwarantuje idealną, głęboką i równomierną opaleniznę, a przy tym niezwykły komfort w trakcie całej sesji opalania.

Ale to nie wszystko – VEGAZ to również łatwa bieżąca obsługa i konserwacja urządzenia oraz dostęp do dedykowanego portalu MyLuxura, gdzie możemy na bieżąco śledzić statystyki naszych urządzeń czy sprawdzać komunikaty serwisowe.

Obecnie seria VEGAZ to dwa modele urządzeń: 8200 i 9200, każdy dostępny w trzech wersjach: Balance, Intelligent i Pure Intelligence. Bogate wyposażenie standardowe i duży wybór dodatkowych opcji pozwala idealnie dopasować solarium do potrzeb i oczekiwań klientów.

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć nowe urządzenia VEGAZ na własne oczy i przekonać się dlaczego warto wybierać (i wygrywać) z Luxurą!