Stworzone dla wszystkich kobiet… sportsmenek, matek, żon, gospodyń domowych, studentek, stażystek… Mówiąc wprost – dla wszystkich kobiet na świecie.

mon amie – dla nieskończenie pięknej skóry

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2009 roku, mon amie napełnia entuzjazmem tysiące kobiet na całym świecie. Aktorki – Anja Kling i Dana Schweiger są zakochane w mon amie. Kolarium zostało opracowane specjalnie dla kobiet, które mają wysokie wymagania gdy chodzi o pielęgnację ich skóry. Mon amie to pierwsze kolarium na świecie przeznaczone dla absolutnie każdej kobiety! Oferuje terapię, która jest odpowiedzią na kobiece życzenia i pragnienia: piękno, atrakcyjność, dobre samopoczucie i wspaniały wygląd.

mon amie – nowy wymiar terapii anti-aging

Spektrum światła specjalnie zaprojektowanych lamp Collagen Plus stymuluje komórki produkujące kolagen. W efekcie zapasy kolagenu w skórze zostają uzupełnione, zmarszczki stają się płytsze, a skóra zdecydowanie gładsza, bardziej świeża i promienna. Collagen Plus przywraca skórze elastyczność i poprawia jej nawilżenie.

Odmłodzenie całego ciała dzięki terapii kolagenowej

skin

Z wiekiem, nasza skóra produkuje coraz mniej kolagenu, co skutkuje pojawianiem się zmarszczek oraz linii mimicznych. Światło czerwone przenikając do skóry właściwej pobudza komórki produkujące kolagen. Nowo wyprodukowany kolagen przesuwając się do górnych warstw skóry zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Wzrost produkcji kolagenu sprawia, że skóra jest wygładzona, wzmocniona, a procesy starzenia są spowolnione.

Nasze najsławniejsze klientki…

kus1Anja Kling, jedna z najbardziej popularnych aktorek w Niemczech, jest wielbicielką terapii światłem kolagenowym i kocha sesje z mon amie.

„Przetestowałam mon amie kilka razy i już po pierwszych zabiegach zauważyłam pozytywne efekty na mojej skórze. mon amie pozwala mi uzupełnić energię, a moja skóra wygląda świeżo po każdej sesji. Za każdym razem cieszę się z 20 minut czystego, błogiego relaksu.”

kus2Dana Schweiger (44) Zawsze dobrze przygotowuję się do kąpieli słonecznej w solarium.

„Moje najnowsze odkrycie to Collarium mon amie. Można samodzielnie wybrać sesję wzbogaconą o opaleniznę, lub polegać na sile światła kolagenowego bez promieni UV“

Przed/Po

befo_kit

Niesamowite efekty udowodnione naukowo

Terapia światłem kolagenowym jest w stanie pozytywnie wpływać na produkcję kolagenu wytwarzanego przez nasz organizm.

Zauważyć można widoczną poprawę procesów oddychania skóry, a także przez przyspieszenie metabolizmu komórek inicjowana jest detoksykacja. Ponadto poprawia się zdolność skóry do zachowania odpowiedniego stopnia nawilżenia. Odbywa się regeneracja skóry: włókna kolagenowe są wzmocnione, a struktura skóry odnowiona. Celem zweryfikowania tych tez eksperci z Piano Hospital (Szwajcaria) przeprowadzili badania kliniczne. Obserwowali grupę 51 osób przez okres trzech miesięcy. Dr Ferenc Godór (węgierski dermatolog) monitorował grupę 18 osób przez 15 tygodni. Z kolei profesor Sommer (University of Ulm) postawił za cel swojego badania właśnie widmo światła.

wyk3

Uzdrawiająca moc słońca

Produkty mon amie oferują możliwość wzbogacenia terapii kolagenowej  o opalanie. To właśnie promienie UV wpływają na syntezę witaminy D3, zwanej również słoneczną witaminą. Zapewnia ona organizmowi szereg benefitów: wzmocnienie układu odpornościowego, mózgu, przeciwdziałanie chorobom i zaburzeniom, takim jak: choroby autoimmunologiczne, depresja, różne typy nowotworów, choroby sercowo-naczyniowe, choroby nerek, nadwaga, osteoporoza, PMS (zespół napięcia przedmiesiączkowego), łuszczyca i krzywica.

CPI Controlled Power Integrated

Lampy UV posiadają określoną żywotność i tracą moc wraz z upływem czasu. CPI – inteligentny statecznik elektroniczny opracowany przez KBL AG utrzymuje moc lamp UV oraz lamp kolagenowych na jednakowym poziomie w trakcie całego cyklu użytkowania bez strat mocy. To terapia kolagenowa oraz opalanie na najwyższym poziomie!

Czujnik analizy skóry

Opatentowany czujnik analizy skóry mierzy poziom melaniny w skórze i na tej podstawie określa jej fototyp. Umożliwia to dokładne zaplanowanie procesu opalania.

Urządzenie jest połączone z kolarium i dostosowuje siłę promieniowania UV do wyników analizy skóry. Collarium mon amie wyposażone także w lampy UV pozwala Ci poczuć promienie słońca nawet w okresie zimowym. W skórze produkowana jest słoneczna witamina, a dzięki jej właściwościom w całym ciele zachodzi wiele bio-pozytywnych zmian.

Urządzenia wybrane z naszej oferty