seecret_logo

Hapro_Seecret_C200_Open_uit

CZYM JEST SEECRET®?

Hapro Seecret® to nowe spojrzenie na poprawę kondycji skóry. Sekret tkwi w odmładzającym działaniu specjalnie dobranego spektrum światła. Seecret® wykorzystuje światło o ciepłej barwie, które docierając do głębokich warstw skóry znacząco przyspiesza jej regenerację i natychmiastowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Struktury białkowe są uzupełniane, a włókna odnawiane.

Każda terapia Seecret® zapewnia skórze głęboką odbudowę i długotrwałą regenerację.

CZYSTY RELAKS

Jednak Seecret® to znacznie więcej niż tylko sposób na poprawę kondycji skóry. To świadomy wybór stylu życia, który idealnie pasuje do chęci osiągnięcia naprawdę dobrego samopoczucia i harmonii z własnym ciałem. Łagodna, naturalna terapia Seecret® widocznie poprawiająca kondycję skóry, zapewni Ci dobry nastrój oraz zauważalnie młodszy, bardziej promienny wygląd. Wysoka jakość materiałów oraz unikalny design i ciekawe detale wyróżniają urządzenia Hapro Seecret®, które staną się Twoim sekretem młodzieńczego wyglądu. Terapia Seecret® to indywidualne podejście do każdego rodzaju skóry w połączeniu z błogim odprężeniem i głębokim relaksem.

JAK TO DZIAŁA?

Seecret® umożliwia w pełni naturalne odmłodzenie skóry. Specjalnie dobrane spektrum światła stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do widocznej poprawy kondycji skóry. Odkryj Seecret® – poczuj się zdrowo, młodo i atrakcyjnie! Tylko Ty znasz sekret…

s1

STRUKTURA SKÓRY

Nasza skóra składa się z kilku warstw. Zewnętrzną warstwę ochronną jest naskórek. Pod nim znajduje się skóra właściwa. Jest to warstwa, która nadaje skórze wytrzymałość. Składa się z gęstej struktury tkanki łącznej zawierającej kolagen i elastynę – włókna, które utrzymują jędrność i elastyczność skóry. Wraz z wiekiem, spada ilość wytwarzanych nowych komórek i tym samym zmniejsza się liczba włókien podtrzymujących strukturę skóry. W wyniku tego skóra stopniowo traci swoją sprężystość i powstają zmarszczki.

s2

ŚWIATŁO

Około 45% promieniowania słonecznego stanowi światło widzialne, dostrzegane przez nas gołym okiem. Oprócz niego widmo światła słonecznego obejmuje również nie dostrzegalne przez ludzkie oko promieniowanie ultrafioletowe (UV) i podczerwień (IR). Badania naukowe dowiodły, że światło widzialne, docierając do głębokich warstw skóry, wywołuje szereg reakcji zależnych przede wszystkim od długości docierającej fali. Na przykład podczerwień (IR) przenikając w głąb skóry poprawia krążenie krwi. Światło kolagenowe to światło o barwie od żółtej, przez pomarańczową do czerwieni. Spektrum koloru jest pasmem światła widocznym gołym okiem i obejmuje zakres długości fali od około 380 do 760 nm. Światło kolagenowe obejmuje fale o długości od około 600 do 760 nm, czyli tuż poniżej podczerwieni.

s3

s4

WPŁYW ŚWIATŁA WIDZIALNEGO NA PRODUKCJĘ KOLAGENU

Naukowcy zaobserwowali, że ekspozycja skóry na światło żółte, pomarańczowe i czerwone prowadzi do zwiększenia produkcji kolagenu. Mechanizm działania jest następujący: oprócz kolagenu i elastyny skóra zawiera również fibroblasty – specjalne komórki syntetyzujące kolagen.

Światło przenikając przez skórę do głębokości 10 mm powoduje wzrost i podział fibroblastów, co zwiększa produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia jędrność i sprężystość skóry.

Urządzenia wybrane z naszej oferty