logo_megasun

Know-how, wizje i doświadczenie: na tej podstawie tworzy się nowoczesne i bezpieczne solaria, na tej podstawie wytycza się nowe trendy, jednym słowem powstaje megaSun.

Badania, rozwój, produkcja oraz najlepsi konstruktorzy i specjaliści zapewniają najnowocześniejszą technikę, ukierunkowane innowacje, jak również najwyższą precyzję wykończenia a dzięki temu jakość solariów marki megaSun. Wszystkie nasze wysiłki skupione są wokół jednego – naszych klientów! Ich zadowolenie, zachwyt wywołany możliwościami urządzeń i serwisem, sprawiają, że osiągamy sukces na rynku, a to właśnie jest głównym celem wszystkich współpracowników KBL Solarien-AG. Przy użyciu światowych rozwiązań KBL podkreśla swój technologiczny prymat w dziedzinie solariów.

Firma KBL założona została w 1993 r. i od tego cz\asu konsekwentnie rozwijana przez braci Lahr. Dziś KBL urosło do potężnej korporacji KBL AG The Beauty & Health z siedzibą w Dernbach w zachodnich Niemczech, stając się firmą o międzynarodowym zasięgu z silnymi partnerami w kraju i zagranicą. Kompleksowa oferta  obejmująca solaria, urządzenia kolagenowe a także sprzęt medyczny i kosmetyczny sprawia ze KBL posiada pozycję jak żaden inny producent w branży.