COSMEDICO WILD WAVE

cosmedico_mailing

Nowe lampy opalające Cosmedico Wild Wave wyglądają niesamowicie efektownie dzięki zastosowaniu technologii Wave design. Ich niespotykana forma oraz kolor zdecydowanie przyciągają wzrok.

Lampy dostępne są w dwóch wersjach: Wave Blue i Wave Red. Tobie pozostawiamy wybór czy chcesz spróbować energetycznego Vitalizing Effect czy odprężającego Relaxing Effect. Jeden i drugi dostarczy dodatkowych wrażeń dla ciała i umysłu. Cosmedico Wild Wave zapewniają wyjątkowe efekty opalania, a uzyskany kolor utrzymuje się przez długi czas.

Regularność szklanych fali sprawia, że siła i wydajność promieniowania UV jest zdecydowanie wyższa. Specyficzny kształt lampy zapewnia także Extra Heat – dodatkowe przyjemne ciepło tak pożądane w trakcie zimnych miesięcy. Dzięki Vitamize Effect Twoje zapasy witaminy D zostaną uzupełnione, a Twój organizm będzie przygotowany na nadchodzące ponure, zimowe dni.

Klienci mogą wybierać pomiędzy Wild Wave Blue i Wild Wave Red w zależności od tego czy potrzebują zastrzyku energii czy relaksującego odprężenia.

Ale to nie wszystko: efekty Wild Wave można zauważyć zarówno na ciele, jak i w naszym umyśle. Przyspieszenie metabolizmu, ujędrnienie skóry i zmniejszenie jej niedoskonałości, a także poprawa samopoczucia i koncentracji to dodatkowe efekty, które można uzyskać dzięki Wild Wave.

Szeroki program Cosmedico Wild Wave jest zgodny z najbardziej popularnymi urządzeniami w normie 0.3.