Niezaprzeczala wiarygodność

Cosmedico jest jedną z najstarszych marek lamp do opalania na świecie. W wielkiej mierze kształtowała i w dalszym ciągu kształtuje branżę solaryjną, wyznaczała trendy, jako pierwsza wprowadzała innowacyjne rozwiązania.

Troska o ludzi i ich potrzeby była i zawsze pozostaje w centrum zainteresowania; już od 35 lat. Cosmedico zawsze zabiega o biopozytywne rezultaty działania światła, a ich celem zawsze jest najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Klienci z całego świata wyrażają swoje zaufanie i wiarę w produkty Cosmedico. Zaufanie to Cosmedico wypracowało sobie poprzez lata sukcesów w branży, wprowadzanie zaawansowanych i innowacyjnych technologii, takich jak wprowadzenie kultowej lampy Cosmolux 9K90. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo, a także wysoka jakość obsługi i rzetelność wobec klientów stawia Cosmedico jako lidera wśród producentów lamp do opalania.

Portfolio marki to naprawdę bogata oferta lamp z linii Cosmolux, Cosmofit, Cosmosun czy Collagen Beauty Light. Wiele lat sukcesów gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości produktów Cosmedico, pozostawiając lampy konkurencyjne daleko w tyle.

Cosmedico Premium Line

to prawdziwa mistrzowska klasa wśród wszystkich lamp do opalania. Najwyższe możliwe właściwości brązujące dzięki maksymalnej dawce UVA. Piękna, głęboka i długotrwała opalenizna dzięki bardzo wysokiej skuteczności w zakresie pigmentacji opóźnionej. Absolutny nr 1 wśród lamp opalających.

Cosmedico Cosmolux

to prawdziwy luksus światła słonecznego prosto z lampy UV. Co jest tak specjalnego w lampach z serii Cosmolux? Wysoka skuteczność, natychmiastowy efekt opalania oraz długotrwała i głęboka opalenizna przy zachowaniu krótkich czasów opalania. To wśród tej serii znajdziecie Państwo legendarną lampę VHR 9K90 z oryginalną elektordą VHO i imponującą głęboką opalenizną. A także absolutny hit nowa lampa 10K100 ze zwiąkszoną o 10% mocą UV/

Cosmedico Standard

Co jest specjalnego w Cosmosun? Szeroki i konsekwentnie rozwijany program niezawodnych lamp dla wszelkich potrzeb i praktycznie do każdego solarium, niezależnie od mocy. Cosmosun zapewnia doskonałe rezultaty opalania w średnim i krótkim czasie ekspozycji. Wszystkie lampy Comsosun produkowane są z krótką elektrodą i charakteryzują się żywotnością 600 godzin. Chcesz zapewnić trochękoloru dla swojego salonu? Żaden problem. Zapewnią to róńżokolorowe lampy Cosmosun Duo i Trio.

Cosmedico Cosmofit

Cosmedico Cosmofit zapewniają optymalne efekty opalania z zachowaniem przepisów normy europejskiej 0,3W/m2. Dzięki spektrum skoncentrowanym na długościach fal odpowiedzialnych za maksymalne efekty opalania, lampy Cosmofit gwarantują osiągnięcie intensywnej opalenizny przy zredukowanej irradiancji solarium. Program lamp Cosmofit jest na tyle bogaty, że istnieje możliwość dobrania lampy praktycznie do każdego solarium które chcesz dostosować do normy 0,3.

Dowiedz się więcej na www.cosmedico.info

Promocje i opis produktów Cosmedico
znajdziesz również w naszym sklepie